Biżuteria, która robi furorę

Dodatki takie jak biżuteria nigdy nie wychodzą z mody, ale co sezon lub kilka moda się zmienia i coś popularne rok temu dzisiaj może okazać się kiczem. Nadążanie za zmianami to często umiejętność dobierania dodatków jak najbardziej uniwersalnych, niedrogich (a więc opłacalnych) a mimo to efektownych. Wymienione cechy biżuterii stanowią przepis na... bransoletki modułowe.

Składają się z wielu różnych części

Bransoletki modułowe, jak wskazuje ich nazwa, składają się z modułów. Dzięki takiej budowie można skonstruować bransoletkę z wybranych elementów, tym samym dopasowując wygląd biżuterii do aktualnej mody. Wiele osób samodzielnie wykonuje tego rodzaju biżuterię z gotowych części (kupowanych w specjalnych sklepach) bądź również uzyskiwanych poprzez prace rękodzielnicze.

Różnorodność kolorów i kształtów

Możliwość dobierania dowolnych modułów ułatwia też dopasowanie bransoletki do swoich ubrań czy innych noszonych dodatków. Jeśli obecnie używana bransoletka znudzi się, bez większego trudu można wykonać czy zamówić inną. Tak naprawdę częściami składowymi tej biżuterii może być dosłownie wszystko, więc konstrukcja bransoletki modułowej najczęściej bywa oparta o modne w danym sezonie rozwiązania.

Tags: