Popularne trendy - Obrączki ślubne

Kiedy myślimy, że już niczym więcej nie mogą nas zaskoczyć, wtedy pojawiają się nowe wzory, kolory i design. W temacie obrączek ślubnych pokazano już wiele, ale projektanci nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Przedstawiamy najpopularniejsze trendy, które cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Kliencie, którzy zamawiają obrączki ślubne z Marko.pl, najczęściej decydują się na poniższe style:


Obrączki ślubne platynowe

Platyna, to najtrwalszy kruszec. Młodzi mogą mieć pewność, że taka biżuteria przetrwa razem z nimi wszystkie lata szczęśliwego pożycia. Za wysoką jakością idzie niestety równie wysoka cena. Jednak czego się nie robi dla utrwalenia swojej miłości.


Obrączki ślubne srebrne

Cieszą się coraz większą popularnością, głównie ze względu na swoją niską cenę. Aby nadać im nieco charakteru, zdobi się je finezyjnie, często dodając cyrkonie lub inne drobne kamienie. Na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić je, na przykład, od białego złota.


Obrączki ślubne kolorowe

Przyznajemy szczerze, że jest to jeden z trendów, które mogą wzbudzać kontrowersje. O ile biżuteria ślubna wykonana z żółtego, czy różowego złota nikogo nie zdziwi, tak obrączki zrobione z hebanu, są na pewno widokiem niecodziennym. Czarne obrączki, ozdobione, na przykład rubinem, są z pewnością opcją dla tych bardziej odważnych, którzy chcą zerwać z tradycją i dać się ponieść wyobraźni.


Czego by nie wybrać należy pamiętać, że jest to biżuteria, którą zamierzamy nosić przy sobie przez całe życie. Starajmy się więc, aby była ona uniwersalna, ponadczasowa i pasująca do obojga małżonków.


Tags: