Kolczyki, czyli modny dodatek

Kolczyki noszone są od dawien dawna. Wybór między srebrem a złotem to często trudna sprawa. Każdy ma swoje upodobania i preferencje, często odmienne od innych. Dlatego też wybór biżuterii, w tym kolczyków, powinien być zawsze indywidualny. 

Modne kolczyki


Kolczyki jako dodatek są bardzo ważne w codziennej stylizacji. Potrafią przyciągnąć wzrok innych. Ponadto, dodają uroku, a także maskują niedoskonałości. Jeśli są dobrze dobrane, wprawiają innych w zachwyt. Nie bez powodu dobiera się często kolczyki do kształtu twarzy. Obecnie w stylizacjach królują srebrne kolczyki od Marko.pl. Wybór nie jest łatwy, jednakże podstawą jest kierowanie się pierwszą próbą srebra.

Srebro


Srebro pasuje niemalże do wszystkiego. Bardzo często wzbogacane jest cennymi kamieniami szlachetnymi czy diamentami. Biżuteria wykonana ze srebra musi być własnością każdej kobiety. Niezależnie od tego, czy kupujemy biżuterię dla kogoś na prezent, czy też dla siebie, powinniśmy zważać na próbę srebra. Najlepszym wyborem będzie biżuteria pierwszej próby, czyli 925. Taka biżuteria to gwarancja jakości, a także pewność, że biżuteria nie ściemnieje nam po krótkim czasie.

Wzór kolczyków


Wybór srebrnych kolczyków jako dodatku to dobry wybór. Należy jednak kierować się rodzajem naszej stylizacji, to znaczy jeśli jest ona skromna, to biżuteria może być bardziej krzykliwa. Sprawdzi się w tym przypadku taka o wyjątkowych kształtach i wzorach.

Tags: