Celebrytki - znaczenie popularnych zawieszek

Nie ulega wątpliwości, że biżuteria to świetny dodatek do każdej stylizacji. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się naszyjniki z zawieszkami popularnie nazywane celebrytkami. Ich niebanalny wygląd oraz delikatny i subtelny charakter sprawia, że sprawdzają się zarówno w eleganckich stylizacjach, jak i w codziennych zestawach do pracy czy na uczelnię.

Prezent idealny

Celebrytka to także wspaniały prezent dla bliskiej osoby. Ukryta symbolika zaklęta w poszczególnych zawieszkach może oznaczać miłość, radość, wierność czy szczęście. Można w ten sposób wyrazić swoje uczucia, nie używając żadnych słów. Warto zatem poznać, co oznaczają poszczególne symbole.

Symbole i ich znaczenie

Serduszko jest symbolem miłości, oddania i wierności. Idealne dla ukochanej osoby jako prezent urodzinowy lub rocznicowy

Leżąca ósemka nazywana nieskończonością oznacza przede wszystkim stałość w uczuciach, wierność i przywiązanie. Świetnie nadaje się na prezent dla przyjaciółki.

Koło pełne - jest to bez wątpienia najczęściej wybierany wzór celebrytki. Wspaniale komponuje się z każdym rodzajem stroju. Posiada także całkiem sporo miejsca na wygrawerowanie dłuższych sentencji.

Koniczynka jest symbolem powodzenia, szczęścia, a także sukcesu. Dzięki bardzo optymistycznemu przesłaniu, taka zawieszka jest idealnym pomysłem na prezent urodzinowy.

Żyletka oznacza bunt, życiową rewolucję i nie poddawanie się przeciwnościom. Sprawdzi się jako podarunek dla osoby o artystycznej duszy.

Tags: