Biżuteria męska - złote łańcuszki męskie i inne

Biżuteria męska powinna być przede wszystkim dopasowana do ubioru. Bardzo mało jest tutaj rzeczy uniwersalnych. Pewne jej elementy pasują zdecydowanie lepiej do zestawów formalnych, inne do eleganckich, ale nieco bardziej luźnych, a jeszcze inne do ubrań codziennych, czy sportowych. Ważne jest więc dopasowanie i składanie się całości w określoną i spójna kompozycję.


Dodatki na co dzień


Dobrym dodatkiem do najbardziej popularnego, codziennego stroju, typu – jeansy, t-shirt, koszula, może być złoty łańcuszek męski Marko.pl. Jest on dość uniwersalny i o ile nie rzuca się za bardzo w oczy może pasować do różnych rodzajów strojów. Jeżeli na co dzień wybierana jest wersja garderoby nieco bardziej elegancka – warto zastanowić się nad stonowanymi, ale nadającymi charakter dodatkami. Bransoletka z ciemnych i matowych kamieni, czy odpowiednio dobrany naszyjnik może się tu okazać świetnym modowym wyborem. Do najbardziej sportowych ubrań mogą pasować dodatki wykonane z bardziej nowoczesnych materiałów, jak tworzywa sztuczne, czy guma.


Dodatki na formalne okazje


Dodatki pasujące do najbardziej formalnych strojów, takie jak złote łańcuszki męskie, czy eleganckie dodatki powinny być szczególnie dobrze dopasowane do całości. Zbytnie rzucanie się w oczy złotego łańcuszka męskiego, czy krzykliwość zegarka może zdecydowanie popsuć zamierzony efekt. Inne polecane do takich strojów dodatki to dobrze dopasowana, elegancka bransoletka, albo eleganckie spinki do koszuli.

Tags: