Złote celebrytki - jakie są modne?

Biżuteria, podobnie jak odzież czy buty, podlega różnym trendom. Z reguły kreują je aktorki, piosenkarki i inne znane kobiety. Jakie złote celebrytki są obecnie popularne?

Delikatne celebrytki złote 585

Obecnie, większość gwiazd stawia na dość delikatne i stosowane naszyjniki, nawet na większe okazje. W przypadku delikatnych ozdób o cienkich łańcuszkach - warto zastanowić się nad lepszą próbą, która zapewni znacznie większą odporność na ewentualne uszkodzenia.

W ten sposób ochronimy zawieszki i łańcuszki noszone na co dzień przed zerwaniem lub powstaniem innego defektu.

Ozdoba na szyi - popularny minimalizm

Noszone przez celebrytki naszyjniki z jednej strony cechuje duża prostota, z drugiej - ogromna pomysłowość. Choć same łańcuszki są delikatne i cienkie, często przyozdabia je nawet kilka przywieszek o rozmaitych wzorach.

Dużą popularnością cieszą się takie ozdoby jak znaki nieskończoności czy serduszka. Wybór w tym zakresie jest naprawdę ogromny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród złotych celebrytek można znaleźć również takie na krótszym lub nieco dłuższym łańcuszku, choć zdecydowanie królują te pierwsze.

Biżuteria czy talizman?

Szczególnym uwielbieniem tak wśród polskich, jak i zagranicznych gwiazd, cieszą się złote celebrytki o próbie 585 z zawieszkami o głębszej symbolice. Na przykład, aby dodać sobie szczęścia, wiele pań decyduje się na połączenie cienkiego wisiorka z koniczynką. Dwa złączone serca to symbol miłości, która przetrwa wszystko.

Symbolika w biżuterii może być bardzo dobrym pomysłem, dodającym zawieszkom uroku.

Tags: