Pierścionki ze srebra - z czym je nosić?

Srebro. Niby skromniejsze niż złoto, a równie efektowne. Ma tyle samo zwolenników, co inne materiały jubilerskie, a pozwala zaoszczędzić kilka banknotów w portfelu. Pierścionki srebrne są ponadczasowe, współgrające z każdym stylem i typem urody, idealne na co dzień i na wielkie wyjścia. Pasują na każde dłonie! Potężne i "ciężkie" dodają majestatu, a subtelne - delikatności i skromności.

Jeśli jesteś posiadaczką takowej biżuterii, wówczas nasuwa się pytanie:

Z czym można nosić srebrny pierścionek?

Przede wszystkim z innymi srebrnymi pierścionkami! To jest pole, na którym ten szlachetny kruszec króluje bez porównania. Srebro jest zawsze w modzie, ale kilkanaście pierścionków na palcach dłoni w różnych rozmiarach to jeden z najmodniejszych look'ów. Wyobrażacie sobie całe dłonie w złocie? Kompletny brak gustu.

Z kolei pojedynczy pierścionek z oczkiem doskonale współgra ze srebrnym zegarkiem na bransoletce.

Dla starszych kobiet idealnym wyborem byłby pierścionek stanowiący oprawę dla takich kamieni, jak bursztyn czy karneol. Natomiast dla młodych dziewczyn, szczególnie jeśli będą nosić więcej niż jeden pierścionek, doskonałym wyborem są takie, które mają kształt serca, pióra, znaku nieskończoności itd.

Srebro dla mężczyzn

Jeśli chodzi o pierścionki ze srebra dla mężczyzn, to polecane są sygnety i te powinny być noszone pojedynczo. W tym przypadku umiar to klucz do sukcesu, ponieważ kilka sygnetów na dłoni wyglądałoby niesmacznie.

Bez obawy natomiast można łączyć je z zegarkami lub srebrnymi spinkami do mankietów.

Tags: