Złote zawieszki na łańcuszku - zabłyśnij w towarzystwie!

Złoto to szlachetny kruszec, który jest gwarantem trwałości, z upływem lat nie traci swojej urody, posłuży nam zatem przez kolejne dekady. Złoto nigdy nie wychodzi z mody, jest stylowe i ponadczasowe. Złotą zawieszkę. którą nosiliśmy całe życie możemy przekazać dzieciom i nadal będzie ona zachwycała swoim pięknem.

Złoto to symbol luksusu i elegancji


W wyrobach jubilerskich spotykamy złoto żółte, różowe i białe. Zatem łatwo jest je dopasować do każdej urody i rodzaju karnacji. Niezależnie od tego, czy masz typ urody ciepły czy zimny możesz nosić złotą zawieszkę bez obaw o harmonijny look. Najpopularniejszą próbą złota występującą w zawieszkach, łańcuszkach, pierścionkach jest próba 585, która oznacza 85,8% czystego złota. Popularność tej próby wynika z jej właściwości, czyli wysokiej wytrzymałości i odporności na zarysowania oraz najlepszego połysku i koloru. Nawet przy codziennym użytkowaniu złoto nie straci blasku, nie zarysuje się i będzie z nami na długo. Złote zawieszki 585 gwarantują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Złota zawieszka sprawi, że łańcuszek nabierze indywidualnego charakteru

Złota zawieszka najlepiej pasuje do łańcuszka z tego samego metalu i pozwala na swobodną zmianę jego stylu. Może być bowiem subtelna, ekstrawagancka, nowoczesna lub barokowa. Mała złota zawieszka do łańcuszka to ekskluzywny dodatek dla wielbicielek ponadczasowej dyskretnej elegancji. Ażurowa zawieszka, na przykład z motywem roślinnym sprawdzi się przy strojach boho lub romantycznych, dla wielbicielek natury. Świetnym personalizowanym prezentem będzie złota literka, która symbolizuje pierwszą literę imienia obdarowanego. Zawieszka w kształcie serca, drzewka szczęścia, gwiazdki lub innym może być symbolem, upamiętniającym ważne wydarzenia, a nawet talizmanem na szczęście.

Tags: